arkas

Temel Değerler

Müşteri Kültürüne Uyum Sağlamak

  • Hizmet verdiğimiz her kurumun kendi kültürü bizim için çok değerlidir. Müşterilerimizin kurum kültürü ve çalışma prensiplerini anlamak önceliklerimiz arasındadır. Danışmanlarımız, çalışmalarını “her müşteride en etkin sonucu verecek şekilde” uyarlayarak ve çözümlerini sunuyor.

 

Sonuç Odaklı Olmak

  • Navigator proje metodolojisi; “İnsan, Süreç ve Teknoloji” bileşenlerinin entegrasyonuna dayanır. Etkin süreçleri, bu süreçleri yerine getirecek yetkinlikte insan kaynağını ve gerekli noktalarda süreçleri destekleyecek teknolojiyi belirlemek ve bu yapıyı şirket içinde uygulamaya almak, sonuç odaklı, “kolaylıkla hayata geçirilebilecek” çözümler sunan danışmanlarımızın temel hedefidir.

 

Deneyimli İnsanlarla En Kaliteli Hizmeti Sunmak

  • Navigator olarak müşterilerimize en kaliteli çözümü en uygun koşullarla sağlamayı hedefliyoruz. Bu nedenle yetenekli takım arkadaşları ile çalışıyor, onların gelişimine sürekli katkıda bulunmayı temel bir değer olarak görüyoruz.

 

Güvenilirlik 

  • Sorumluluk alan, alınan sorumluluğu layığı ile yerine getiren; tüm ilişkilerimizde dürüst, samimi ve güvenilir bir firma olmak temel değerlerimiz arasında yer alıyor.

 

Yenilikçilik 

  • Hizmet sunduğumuz alanlarda ve çalışmakta olduğumuz sektörlerde, global yenilikleri yakından takip etmek ve bu gelişmeleri müşterilerimizin en fazla fayda sağlayacağı şekilde uygulamaya almak, işimizin ayrılmaz bir parçasını oluşturuyor.
  • Gücümüzü, müşterilerimize kattığımız değerden alıyoruz. Değişen koşullarda esnek ve hızla hareket edebilen, müşteri talep ve beklentilerini zamanında ve eksiksiz olarak yerine getiren ve güçlü bir teknolojik altyapıya sahip bir firma olmaktan gurur duyuyoruz.
  • Uluslararası standartları ve yöntemleri, hizmet verdiğimiz kurumun kültürüne en başarılı şekilde uyarlayıp büyük değer artışları kaydediyor, müşterilerimizin maddi kayıplarını azaltıp, operasyonlarının etkinliğini artırıyor, müşterilerinin memnuniyetini maksimize ederek hizmet verdiğimiz tüm kurumların hayatını kolaylaştırıyoruz.

 

arkas
arkas
© 2022 Navigator İş ve Bilgi Yönetimi Hizmetleri A.Ş
arkas