arkas

Firma Hakkında

 

Navigasyon, bir noktadan başka bir noktaya gitmek için en elverişli yolu tayin etme işidir. Navigator, bu işin gerçekleşmesi için gerekli planlamaları yapan, kayıtları tutan ve yapılan planlara uygun hareket edilip edilmediğini kontrol eden kişidir. Navigator’un bir numaralı görevi, hareketi gerçekleştiren aracın durumundan, her konumda haberdar olmak ve onu doğru şekilde yönlendirmektir. Bu amaçla Navigator, bulunulan yerin tespiti, gidilmek istenen yerin tespiti, gidilecek yolun tespiti ve gidilecek yere varıldığının tespitinden sorumludur.

 

 

Sözlük anlamı ile paralel olarak Navigator, müşterilerine hedefledikleri vizyona ulaşmaları için yardımcı olmayı amaçlıyor. Navigator, şirketlerin değerini arttırmak ve hayatını kolaylaştırmak misyonu ile yola çıktı. Türkiye’nin her yerinde ve çevre ülkelerde hizmet kalitesi ile ilk akla gelen ve en çok tercih edilen, yerel iş olanakları yaratan, en geniş kadrolu danışmanlık firması olmayı hedefliyor.

 

 

Navigator ekibi, 2002 yılında Arkas Grubu şirketlerine hizmetler sunan ve grup dışında çeşitli sektörlerdeki kurumlara eğitimler sağlayan bir birim olarak çalışmalarına başladı. Haziran 2007’de Navigator İş ve Bilgi Yönetimi Hizmetleri A.Ş.’nin kurulmasını takiben, sunduğu hizmet portföyünü genişleterek ve büyüyerek Türkiye’nin yanı sıra çevre ülkelerde de projeler gerçekleştiriyor. Bugüne kadar hizmet verilen sektörler arasında hızlı tüketim ürünleri, dayanıklı tüketim ürünleri, finans, enerji, üretim, lojistik, telekom, otomotiv bulunuyor. Navigator’un 50’yi aşkın seçkin, deneyimli ve uluslararası mesleki sertifikalara sahip kadrosu sürekli olarak büyüyor.


 

 

arkas
arkas
© 2022 Navigator İş ve Bilgi Yönetimi Hizmetleri A.Ş
arkas