arkas

SAP

 

Navigator, kurumlara özel hazırladığı yöntemlerle tüm şirketlere SAP R/3 uygulaması ve destek hizmetleri sunuyor. Küçük veya büyük her şirkete yapısal bir yaklaşım uygulayarak kurumların talep ettiği hizmet ve çözümler sağlanıyor.

 

Sunulan hizmet, müşterilerin sonuca ulaşmasını ve kurum içi çıkar elde edilmesini sağlamak için yüksek yetkinlik sahibi danışmanlar tarafından gerçekleştiriliyor.

 

 

Süreç odaklı uygulamalar

SAP R/3 uygulamasının gelecekteki desteğine uygun olarak tüm proje çalışmaları, müşterilerin iş süreçlerine dayanarak gerçekleştiriliyor.

SAP R/3 şimdiden çözüm gelişiminde en iyi süreç uygulamaları sunuyor ve bunları süreçler için muhtemel optimizasyon kıyaslaması olarak sağlıyor.

Süreç uygulamaları aynı zamanda süreçlerdeki en ufak değişimi kaydedip, proje aşaması boyunca değişim yönetiminin doğru sağlanması için destek oluyor.

 

 

Standartlar ve gelişim

Navigator, şirketlerin özel şartlarına uygun standart SAP çözümleri sunuyor. Dolayısıyla, hem iş gereksinimleri açısından hem de teknik açıdan müşterilere eksiksiz bir çözüm üretiliyor.

Tüm şirketler standart çözümlere uygun olmadıkları için, gerektiğinde müşteriler için yeni çözümler adapte edebiliyor.

 

arkas
arkas
© 2022 Navigator İş ve Bilgi Yönetimi Hizmetleri A.Ş
arkas