arkas

Değer Akışı Haritalama

 

Gelişim için takım çalışması ve yüksek anlayış gerekir

Büyük bir atılım için olaylara dışarıdan ve yukarından bakmak gerekir. Tüm iş akışındaki israfları ortadan kaldırmayı sağlayacak netliği kazanmak için israf noktalarını görmek gerekir. Değer Akış Haritası  gelecekte hedeflenen duruma ulaşmak için şu anki durumunuzu görselleştiren bir araçtır.

 

Değer Akış Haritaları organizasyon içindeki veya organizasyonlar arasındaki gelişimi tanımlamak ve planlamak için malzeme ve bilgi akışını analiz eden gelişmiş bir araçtır. Değer Akış Haritaları stokları azaltmak, teslim süresini geliştirmek ve optimum etkinlik için kaizen olaylarını tanımlamak için netlik sağlar ve organizasyonun farklı bölümlerindeki çalışanların genel bilgi ve malzeme akışı hakkındaki farkındalıklarını arttırır.

 

iGrafx yalın uygulayıcıların imalat ortamında harcadığı mesaiyi ve elleriyle oluşturdukları Değer Akışı Haritalarının önemini anlıyor. Yalın hedeflere ulaşmada oluşturulan haritaların organizasyondaki diğer partiler tarafından değerlendirilmesinin ve analizinin ne kadar önemli olduğuda ortadadır. Tüm bu ihtiyaçları karşılamak için iGrafx çözümleri Değer Akış Haritalama kabiliyeti içeriyor.

 

 

arkas
arkas
© 2022 Navigator İş ve Bilgi Yönetimi Hizmetleri A.Ş
arkas