arkas

Hasta Kayıt Yönetimi

 

Hastaneler veya polikliniklerde kullanılabilecek, hasta kayıt formlarının elektronik ortama taşınması, gerek sistem üzerinden gerekse sistem dışından bu form bilgileri ile hasta kabul süreçlerinin tetiklenmesi aşamalarını kapsıyor.

Hasta Kayıt formu ile dijital ortamda hastanın sağlığı ile ilgili ve kişisel bilgileri toplanır ve sisteme kaydedilir. Hasta bilgilerinin fiziksel olarak arşivlenmesi yerine elektronik ortamda tutulması, kurum için maliyetten ve zamandan kazanç sağlar. Bununla birlikte, hasta bilgilerine sadece yetkili sağlık personelinin erişiminin sağlanması, hasta bilgilerinin güvenliği ve gizliliğini de sağlar.

Bu çözüm sayesinde sağlık personelinin, hasta bilgilerine erişimi kolaylaştırılarak, evrak aramakla harcanan zamanın ve veri kaybının önüne geçilmiş oluyor. Personelin doğru bilgilere kolay ulaşmasını sağlayarak, hızlı karar vermelerine yardımcı oluyor ve hizmet kalitesinin de artırılıyor.  

Çözüm,  Documentum xCP platformu üzerinde geliştirilmiş ve hastanelerin farklı ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir altyapı üzerine kurulmuştur.

 

arkas
arkas
© 2022 Navigator İş ve Bilgi Yönetimi Hizmetleri A.Ş
arkas